Mercury Marine представляє абсолютно новий двигун Verado V12 600 к.с., який змінює уявлення про підвісні двигуни.

Компанія Mercury Marine, підрозділ Brunswick Corporation (NYSE: BC), сьогодні представила новий 7,6-літровий підвісний двигун Verado® V12 потужністю 600 к.с. Випустивши цей двигун, Mercury продовжує перетворення ринку надпотужних підвісних двигунів: запропонований компанією найпотужніший і функціональний підвісний двигун для найширших умов застосування має ряд характеристик, що вперше з'явилися в цій галузі.

 

«Оскільки і розмір човнів, і вимоги до продуктивності продовжують зростати, власники човнів шукають більш ефективне і функціональне високо потужне рішення для задоволення їх потреб. Відповіддю Mercury став підвісний двигун Verado V12 », - говорить президент Mercury Marine Кріс Дріз. «Завдяки нашим передовим інженерним можливостям, ми повністю змінили уявлення про ефективність підвісного двигуна. Двигун Verado V12 дає власникам човнів неперевершену свободу, розкіш і міць для виконання всіх їх бажань на воді. Це неабиякий двигун, який змінить майбутнє ».

 

До революційних інновацій цього продукту відносяться:

 

Перший в світі підвісний двигун V12, 600-сильний Verado, має атмосферний силовий блок з великим робочим об'ємом і 4 розподільчими валами, який створює вражаючий крутний момент, забезпечуючи великим човнам швидкий старт і вихід на глісування, а також швидке прискорення до номінальної швидкості.

 

 

 

 

Перша в галузі двошвидкісна автоматична трансмісія для підвісних двигунів оптимізує оберти двигуна відповідно до робочого навантаження, сприяючи потужному прискоренню і високій ефективності на круїзних швидкостях.

 

 

 

 

 

 

Перший в галузі поворотний редуктор для підвісних двигунів, який незалежно обертається під водою, в той час як силовий блок залишається у фіксованому положенні, що забезпечує економію простору. Це дає більше можливостей для установки декількох двигунів і забезпечує більший кут повороту, покращуючи керованість. Гребні гвинти з протиобретанням допомагають більш ефективно «чіплятися» за воду при швартуванні і інших маневрах поруч з причалом.

 

 

 

 

Поєднання відразу декількох вдосконалених технологій Mercury забезпечує підвісному двигуну Verado V12 неперевершену паливну економічність і дальність ходу.

Створення підвісного двигуна Verado V12 являє собою результат безперервних зусиль Mercury щодо інвестування в дослідження і розробки та розширенню виробництва, що включає інвестування більш 1,5 млрд дол. США з 2008 року.

 

Підвісний двигун Verado V12 від Mercury Marine з'явиться на ринках EMEA влітку 2021 року.