Mercury Marine in EMEA пропонує джойстикове управління для підвісних двигунів V6 175-225 к.с.

 

Компанія Mercury Marine in EMEA рада повідомити, що буде пропонувати джойстикове управління для всіх підвісних двигунів V6 175-225 к.с. з цифровою системою бестросового управління газом / реверсом.

Результатом співпраці Mercury і Dometic стало створення повністю апробованого джойстика для установки на будь-яких підвісних двигунах Mercury FourStroke потужністю 175, 200 і 225 к.с.

За допомогою цієї пропозиції Mercury зробить джойстикове управління доступним для більш широкої аудиторії. Тепер користуватися джойстиками зможуть і власники човнів, яким необхідні силові установки з двома підвісними двигунами 175, 200 або 225 к.с.

 

Крім швартування і маневрування за допомогою джойстика, система дозволяє утримувати човен на місці, фіксувати його напрямок або фіксувати положення і напрямок одночасно. У регіоні EMEA цей продукт стане доступний з лютого 2021 р

 

У 2013 р компанія Mercury представила джойстикове управління для підвісних двигунів, перше рішення такого роду в морській галузі. Воно залишається найточнішою системою на ринку і єдиною системою, яка повністю адаптована для роботи з двигунами Mercury.