Mercury Marine представляє дисплеї наступного покоління - VesselView 903 та VesselView 703

VesselView® 903 має яскравий скляний сенсорний екран з високою роздільною здатністю з співвідношенням сторін 16: 9, покриттям проти відблисків і регулюванням рівня підсвічування. Як і представлений на Miami International Boat Show 2017 дисплей VesselView® 703, нова вдосконалена модель сумісна з усім додатковим обладнанням Simrad® для модельного ряду Go9: радаром, датчиками гідролокатора, датчиками риболокатор, AIS (Автоматичної ідентифікаційної системою), УКВ-пристроєм, цифровими інтерфейсами Sonic Hub / Fusion Link / SiriusXM, C-Zone / Navitop, технологією Bluetooth і багатьма іншими.

VesselView® 903 оснащений вбудованим GPS-приймачем 10 Гц з функцією картплоттера (картки з регіональними електронними картами купуються окремо), має унікальний, повністю сенсорний інтерфейс для інтуїтивно зрозумілою роботи з дисплеєм (додатково можна придбати кнопковий пульт дистанційного керування) і здатний автоматично повідомляти про наявність оновлень програмного забезпечення завдяки вбудованому модулю Wi-Fi.

 

"Нове покоління наших дисплеїв VesselView дозволяє власникам човнів отримувати одночасний доступ до інформації про чотирьох двигунах за допомогою простого у використанні сенсорного інтерфейсу", - говорить Захарі Севедж, керівник проекту VesselView в Mercury Marine.

 

Пристрій підтримує 16 мов і різні одиниці виміру, а інтерфейс VesselView Link (входить в комплект) забезпечує повну інтеграцію рухової установки в багатофункціональну інформаційну систему.

Крім того, VesselView® 903 відображає текстовий опис помилок і актуальну інформацію більш ніж по 30 параметрам двигуна, серед яких: рівень палива і запас ходу, температура і тиск масла, напруга акумулятора, глибина води, стан генераторної установки і багато іншого.

 

VesselView® 703 являє собою зменшену в розмірах модель 903.

Новий дисплей VesselView 703 дебютував на відкритті виставки Genoa Boat Show 2017.

 

Забезпечує точне і надійне управління, що відрізняється підвищеною чіткістю зображення, високою роздільною здатністю і широкими кутами огляду, оснащений зручними органами управління для простоти використання в будь-яких умовах, дисплей VesselView 703 використовує новий екран Simrad® SolarMAX® HD.

Яскравий скляний сенсорний екран з високою роздільною здатністю з співвідношенням сторін 16: 9 відрізняється високою видимістю, покриттям проти відблисків і регулюванням рівня підсвічування. Гібридний сенсорно-кнопковий інтерфейс дозволяє користувачам вибирати метод взаємодії з дисплеєм в залежності від стану моря і погодних умов.

 

VesselView 703 може одночасно відображати інформацію для чотирьох двигунів, яка легко читається за допомогою інтерфейсу.

 

Дисплей дозволяє отримувати актуальну інформацію більш ніж по 30 параметрам двигуна, серед яких: рівень палива і запас ходу, температура і тиск масла, напруга акумулятора, глибина води, стан генераторної установки і багато іншого.

Дисплей має вбудований GPS-приймач 10 Гц з функцією картплоттера (картки з регіональними електронними картами можна придбати окремо) VesselView 703 також оснащений інтегрованим ехолотом і істинно двоканальним ЛЧМ-радаром, що робить його незамінним помічником на рибалці. Крім того, він сумісний з усім додатковим обладнанням Simrad для модельного ряду NSS Evo3, включаючи радар, датчики гідролокатора, датчики риболокатор, AIS (Автоматичну ідентифікаційну систему), УКВ-пристрій, цифрові інтерфейси Sonic Hub / Fusion Link, C-Zone і багато іншого .

Володіючи широкими можливостями розширення, VesselView 703 має функцію шлюзу для відображення даних SmartCraft на пристроях NMEA 2000. Пристрій підтримує 16 мов і різні одиниці виміру, а також здатне автоматично повідомляти про наявність оновлень програмного забезпечення завдяки вбудованому модулю Wi-Fi GoFree.

Крім того, VesselView 703 оснащується інтерфейсом Mercury VesselView Link, що дозволяє повністю інтегрувати рухову установку в багатофункціональну інформаційну систему.