Торговельна організація має право продати Вам двигун тільки після проведення комплексу робіт з передпродажної підготовки (PDI) з відповідною позначкою в розділі передпродажної підготовки Сервісної книги, яка поставляється з кожним двигуном Mercury, офіційно придбаним в Україні. Без проведення передпродажної підготовки продаж двигуна заборонений. Довговічність Вашого двигуна повністю залежить від правильно проведеної передпродажної підготовки, від своєчасного сервісного обслуговування та дотримання Вами правил експлуатації двигуна.

Технічне обслуговування та гарантійний ремонт необхідно проводити на спеціалізованих сервісних станціях з обслуговування двигунів. Роботи з технічного обслуговування та ремонту виконуються кваліфікованими спеціалістами. Ваші витрати на періодичне технічне обслуговування повністю компенсуються довговічною та безвідмовною роботою Вашого двигуна.

Якщо після придбання двигуна виявлено дефект, то відразу зверніться до сервісного центру, де на Вашу вимогу дефект буде усунуто. Якщо між запланованими обслуговуваннями виникає необхідність виконання якоїсь роботи, то слід звернутися до сервісного центру, не очікуючи чергового обслуговування.

При цьому Ви маєте право: перевірити якість виконуваних робіт і комплектність двигуна; вимагати обґрунтування вартості робіт; вимагати прейскурант цін на технічне обслуговування і ремонт, запасні частини і витратні матеріали; вимагати утворення комісії для розгляду спірних питань.

ТОВ “Адвенчер Ленд” не несе відповідальності за гарантійне обслуговування двигунів, що реалізовані не через дилерську мережу ТОВ “Адвенчер Ленд” або не пройшли передпродажної підготовки.

Робота з усунення дефектів, що виникли з вини власника, оплачується у відповідності до прейскуранту.

1. Гарантійне зобов’язання розповсюджується тільки на дефекти, що виникли з вини Виробника.

2. Гарантійний термін для двигуна, проданого Покупцеві, обчислюється з моменту передачі двигуна Покупцеві.

3. Компанія «Адвенчер Ленд», що є офіційним дистриб’ютором продукції Mercury/MerCruiser в Україні, цим документом встановлює гарантійний термін експлуатації на нові двигуни, що продані безпосередньо підприємством або через його дилерів:

  • підвісні 4-х тактні двигуни – 5 років;
  • підвісні 4-х тактні двигуни VERADO – 5 років;
  • підвісні 2-х тактні двигуни OPTIMAX – 5 років;
  • підвісні 2-х тактні двигуни – 2 роки; електричні двигуни – 2 роки;
  • стаціонарні двигуни бензинові MerCruiser та дизельні Cummins MerCruiser Diesel – 1 рік.

ТОВ «Адвенчер Ленд» безкоштовно замінить або відремонтує деталі, що виявились дефектними за умови регулярного проходження двигуном технічного обслуговування на СТО ТОВ «Адвенчер Ленд», або його уповноважених дилерів, та дотримання правил експлуатації, що вказані у Керівництві власника. При цьому, витрати на транспортування транспортного засобу до дистриб’ютора або дилера несе його власник. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію або специфікацію двигуна, що випускаються, у будь-який час без попереднього повідомлення і без будь-яких зобов’язань вносити такі ж змін у вже продані двигуни.

4. При гарантійному ремонті термін гарантії продовжується на час перебування двигуна в ремонті.

5. Способи гарантійного ремонту:

5.1. Ремонт або заміна дефектних деталей;

5.2. Якщо дефект виявлено і деталі вузла або агрегату можна легко замінити, то гарантійний ремонт обмежується заміною деталі;

5.3. Заміна цілих агрегатів передбачена у випадках:

5.3.1. Несправні деталі не можуть бути окремо відремонтовані або замінені;

5.3.2. Заміна цілого агрегату в цілому є економічно вигіднішою.

6. Для визнання гарантійних зобов’язань Виробником стосовно дефектів, виявлених протягом гарантійного періоду необхідне виконання таких умов:

6.1. Експлуатація двигуна у відповідності до Інструкції з експлуатації та вимог Виробника;

6.2. Дотримання рекомендацій, наведених у Сервісній книжці та Інструкції з експлуатації;

6.3. Проведення чергового сервісного обслуговування відповідно до Сервісної книжки у Продавця або на СТО, яка має угоду з Виробником або Продавцем на надання сервісних послуг з обслуговування цього двигуна. Вартість робіт поточного сервісного обслуговування оплачується Покупцем за чинними розцінками.

7. Гарантія не розповсюджується:

7.1. У разі недотримання або порушення рекомендованих Виробником термінів проходження чергового технічного обслуговування двигуна у Продавця або на СТО, яка має угоду з Виробником або Продавцем на надання сервісних послуг з обслуговування цього двигуна; при невиконанні власником вимог Настанови з експлуатації в частині застосування експлуатаційних матеріалів, недотриманні періодичності технічного обслуговування, перевищенні допустимих режимів експлуатації двигуна.

7.2. Гарантія не розповсюджується на несправності, що виникли з причини не проведення (чи не правильного проведення) передпродажної підготовки. Ремонт таких несправностей техніки буде виконуватися за рахунок продавця, який не виконав передпродажної підготовки.

7.3. На природний знос деталей та вузлів двигуна;

7.4. На пошкодження двигуна, що виникли під впливом зовнішніх факторів;

7.5. На виріб, що має недостатній догляд;

7.6. На виріб, що пройшов технічне обслуговування та ремонт на СТО, яка не має угоди з Виробником або Продавцем у випадку проведення технічного обслуговування на неспеціалізованих сервісних центрах;

7.7. На двигуни зі встановленим додатковим обладнанням, не узгодженим з Виробником:

7.8. На не укомплектований двигун або укомплектований з порушенням комплектації, рекомендованої Виробником;

8. Власник втрачає право на гарантію до закінчення гарантійного терміну в таких випадках:

8.1. Недотримання правил та умов, викладених в інструкції з експлуатації;

8.2. Монтаж двигуна проводився не авторизованим дилером;

8.3. Не заповнений, невірно заповнений, своєчасно не відправлений на СЦ продавцем екземпляр гарантійного талона;

8.4. Використання палива та оливи, які не відповідають інструкції з експлуатації;

8.5. Недбале ставлення, яке призвело до механічних пошкоджень;

8.6. Перегрів двигуна через відмову системи охолодження;

8.7. Засмічення системи охолодження;

8.8. Використання двигуна в спортивних цілях;

8.9. Повне занурення двигуна в воду;

8.10. Проведення несанкціонованого ремонту, розбирання, переробка двигуна, а також встановлення випадкових деталей та комплектуючих.

8.11. Поломка редуктора через підвищені оберти холостого ходу двигуна.

9. Власнику не компенсуються витрати пов`язані з зняттям/встановленням двигуна на човен, з транспортуванням двигуна до місця проведення ремонту, з виїздом технічного персоналу до місця стоянки.

10. У випадку комерційної експлуатації Двигуна Гарантійний термін, вказаний Виробником, скорочується до одного року з моменту придбання. Під терміном комерційне використання продукції мається на увазі експлуатація виробу, пов`язана з професійною діяльністю, наприклад, використання державними службами, використання з метою проведення будь-яких робіт, здавання виробу в оренду, або будь-яке інше використання (навіть короткочасне) пов`язане з отриманням прибутку.

11. Виробник несе відповідальність за якість деталей, що поставляються за гарантією.